Dietetyka Online

Odpowiednia dieta i wysiłek fizyczny, to najlepsza droga do zdrowego ciała.

Skuteczna pielęgnacja skóry trądzikowej z przebarwieniami

Skuteczna pielęgnacja skóry trądzikowej z przebarwieniami

Skóra trądzikowa z przebarwieniami to wbrew pozorom nie tylko problem młodych ludzi i nastolatków. W dzisiejszych czasach wiele dorosłych osób również boryka się z problemami trądziku. Warto zatem wiedzieć, że jest preparat, który działa doskonale na skórę trądzikową, lecząc ją i niwelując przebarwienia.

Acne Dermacne derm

Acne Derm to krem, którego trzeba szukać w aptekach. To doskonały środek, w bardzo przystępnej cenie, który pomaga radzić sobie z problemami skóry trądzikowej, łagodząc zmiany i przyspieszając gojenie się ich. Poza tym łagodnie działa również na przebarwienia, regularnie stosowany pomaga odzyskać jednolity kolor skóry. W swoim składzie ma kwas azelainowy, który jest bardzo skuteczny w walce z opisywanymi wyżej problemami skóry.

Jak stosować lek Acne Derm

Wszystkie preparaty z kwasem azelainowym powinny być stosowane zgodnie z wytycznymi na opakowaniu. Zwykle należy omijać okolicy oczu oraz ust podczas aplikowania kremu, aby nie doszło do podrażnienia wrażliwej skóry. Krem nakłada się cienką warstwą, najlepiej tylko na miejsca zaatakowane przez trądzik. Chociaż preparat Acne Derm działa łagodnie, w przypadku skóry trądzikowej, która często jest również bardzo wrażliwa, trzeba zwracać szczególną uwagę na to, czy stosowane leki oraz kosmetyki dodatkowo nie podrażniają skóry. Jeżeli zauważa się takie niepokojące objawy, należy zaprzestać używania preparatu, bo może dojść do jeszcze większych problemów trądzikowych.

Dodaj komentarz