Dietetyka Online

Odpowiednia dieta i wysiłek fizyczny, to najlepsza droga do zdrowego ciała.

Olimp Nutrition – odżywki i suplementy dla sportowców

Olimp Nutrition

Olimp Nutrition – odżywki i suplementy dla sportowców

Odżywki dla sportowców pod marką Olimp Nutrition pojawiły się w 1990 roku. Dziś Olimp jest największym koncernem suplementów sportowych w Europie. Siedziba firmy mieści się w Dębicy.

Olimp Nutrition

Od pierwszego dnia swojego istnienia Olimp ustanowił surowe kryteria kontroli jakości swoich produktów. Wszystkie niezbędne wymagania są spełnione na wszystkich etapach produkcji, magazynowania i transportu, dlatego też suplementy Olimp zostały uznane za wysokiej klasy odżywki dla sportowców.

Taka polityka pozwoliła firmie szybko zdobyć zaufanie klientów, najpierw na rynku europejskim, a następnie na całym świecie. W Polsce Olimp Sport Nutrition zdobył bezprecedensową liczbę nagród. W 2009 roku firma została wyróżniona jako „perełka medyczna” w dziedzinie produktów farmakologicznych. W 2010 roku otrzymała tytuł „marki roku” jako firma o niespotykanym tempie rozwoju,

Olimp Nutrition

Korzyści z żywienia sportowego Olimp

  • Produkty marki powstają z wysokiej jakości surowców, które są dostarczane z całego świata. To właśnie tak staranny dobór zapewnia doskonałą jakość gotowych produktów;
  • każdy etap produkcji jest ściśle kontrolowany;
  • Olympus – odżywka sportowa, która słynie również z doskonałego smaku swoich produktów;
  • lojalna polityka cenowa firmy.

Odżywki sportowe Olimp w uczciwych cenach można kupić tutaj https://www.fightershop.com.pl/m81-olimp. W asortymencie znajdują się najlepsze suplementy tej firmy. Każdy produkt w katalogu internetowym posiada szczegółowy opis, w tym zalecenia dotyczące stosowania. Możesz samodzielnie przejrzeć oferowane produkty i wybrać najlepszą dla siebie opcję.