Dietetyka Online

Odpowiednia dieta i wysiłek fizyczny, to najlepsza droga do zdrowego ciała.

Mleko modyfikowane dla dzieci

Bebiko 1 a niemowlak

Mleko modyfikowane dla dzieci

Karmienie malucha piersią to zapewne marzenie każdej mamy. Czasem jednak matka natura płata figle i taki sposób karmienie noworodka staje się niemożliwy. Wpływ na to może mieć wiele czynników, jak na przykład problemy hormonalne kobiety, uniemożliwiające prawidłową laktację, niedrożność kanalików piersiowych, zapalenie piersi czy wreszcie niechęć samego malucha do ciągnięcia naturalnego pokarmu.

Co zrobić, gdy dziecko nie chce ciągnąć piersi?

Bebiko 1 a niemowlakPrzede wszystkim – nie ma co panikować. Owszem, w Internecie można znaleźć sporo negatywnych opinii o karmieniu maluchów mlekiem modyfikowanym, jednak zdecydowana większość z nich to po prostu bujdy. Ważne jest, aby przejście na mleko modyfikowane skonsultować z lekarzem i trzymać się jego zaleceń.

Gdzie można kupić mleko modyfikowane?

Mleko modyfikowane bebiko 1 jest dostępne niemal w każdej aptece (https://www.strywald24.pl/bebiko-1-mleko-od-urodzenia-350-g.html). Warto porównywać ceny, ponieważ czasem można trafić na promocje i wówczas bardziej opłaca się kupić większą ilość tego produktu.

Czy mleko modyfikowane zawiera wszystkie niezbędne składniki?

Zdecydowanie tak – mleko początkowe zostało skomponowane z myślą o najmłodszych dzieciach, które z przyczyn medycznych nie mogą być karmione naturalnymi metodami. Jest to pełnowartościowy posiłek, który zapewni optymalny i zrównoważony rozwój malucha. Produkt posiada wszelkie niezbędne atesty i przeszedł kontrole bezpieczeństwa i co ważne dla wielu osób – jest pozbawiony glutenu.

Dodaj komentarz