Dietetyka Online

Odpowiednia dieta i wysiłek fizyczny, to najlepsza droga do zdrowego ciała.

Ciekawe stylizacje ze sneakersami

Ciekawe stylizacje ze sneakersami

Są masywne, duże i zwykle bardzo kolorowe. Przywodzą na myśl styl uliczny i przeważnie dopasowywane są do miejskich, luźnych stylizacji. Sneakersy to absolutny niezbędnik każdego miłośnika hip-hopowych ubrań. Okazuje się jednak, że te ponadczasowe buty, modne już w latach 80, równie dobrze uzupełniają stroje dziewczęce i kobiece. Stają się ich zaskakującym elementem, od którego nie da się oderwać wzroku!

Doskonałym, bardzo efektownym rozwiązaniem będzie połączenie masywnego obuwia ze zwiewną i lekką sukienką. Najlepsza w tym zestawieniu okaże się kreacja w pastelowym kolorze, wypełniona drobnymi motywami kwiecistymi lub ozdobiona subtelnymi wstawkami. Połączona z butami bardzo kolorowymi i masywnymi przestanie być nudna i prosta. Sneakersy równie dobrze skomponują się z długimi spódnicami, stając się wygodną alternatywą dla butów na wysokim obcasie.

 

Coraz częściej też znane właścicielki blogów modowych ukazują na swoich zdjęciach stylizacje, w których łączą wielokolorowe obuwie z eleganckimi strojami. Masywne sneakersy w zestawieniu z prostą marynarką, wąskimi spodniami i jednobarwną koszulą prezentują się niesamowicie! Taki strój spokojnie można założyć do pracy lub na uczelnię, zapewniając sobie i klasyczną oraz estetyczną prezencję, i niepodważalną wygodę. Widząc na ulicach ubraną w taki sposób osobę, każdy wie od razu, że ma ona wyjątkowe poczucie stylu i zna się na aktualnych trendach.

Dodaj komentarz